Список переименованных улиц Уральска

Предлагаем Вашему вниманию список переименованных улиц Уральска.

Старые названия 

Новые названия

1

Мкр. между 4-ми 6-ми микрорайонами

 Мкр. «Жеңіс»

2

Мкр., расположенный на территории «Дома инвалидов»

Мкр.  «Азаулы»

3

Ул.Батурина

М.Ықсанов көшесі

4

Ул.Бебелья

профессор Всеволод Иванов көшесі

5

Ул.Гвардейская

Әлия Молдағұлова көшесі

6

Ул.Мира

Мәншүк Маметова көшесі

7

Ул.Нариманова

Сарайшық көшесі

8

Ул.Красноармейская

Жұбан Молдағалиев көшесі

9

Ул.Революции

Ахмедияр Құсайынов көшесі

10

Ул.Театральная

Дина Нұрпейісова көшесі

11

Ул.Кирова

Александр Карев көшесі

12

Ул.М.Маметовой

Дәулеткерей көшесі

13

Ул.Орджоникидзе

Академик Асан Тайманов көшесі

14

Ул.Почиталина

Сүндетқали Есқалиев көшесі

15

Ул.Дмитриева

Қасым Аманжолов көшесі

16

Ул.Плясункова

Мәжит Жүнісов көшесі

17

Ул.Куйбышева

Самар көшесі

18

"Ул.Фурманова

Құрманғазы көшесі

19

Ул.Сурова

Әбубәкір Кердері көшесі

20

Ул.Октябрьская

Мұхит көшесі

21

Ул.К.Либкнехта

Анатолий Скоробогатов көшесі

22

Ул.Джамбула

Иван Ларин көшесі

23

Ул.Волгоградская

Жәңгір хан көшесі

24

Ул.Почтовая

Виктор Шубин көшесі

25

Ул.И.Тайманова

Исатай батыр көшесі

26

Ул.Д.Нұрпейісова

Ғалым Ахмедьяров атындағы көше

27

Ул.М.Өтемісов

Махамбет ақын көшесі

28

Ул.Кутякова

Әбілқайыр хан даңғылы

29

Ул.Желядова

Есаул көшесі

30

Ул.Упорная

Мәтжан Тілеужанов атындағы көше

31

Ул. У.Исаева

Ораз Исаев атындағы көше

32

Ул.Джамбульская

Жамбыл көшесі

33

Ул.Рабочая

Жаһанша Досмұхамедов көшесі

34

Ул.Комиссарская

Никита Савичев көшесі

35

Ул.Пехотная

Қапан Мусин көшесі

36

Ул.Коммунистическая

Ғұмар Қараш көшесі

37

Ул.Транспортная

Левон Мирзоян көшесі

38

Новая улица

Кенесары көшесі

39

ул.Курмангазы

Сейтек көшесі

40

7 ш/а

Астана

41

9 ш/а

Жаңа Орда

42

Новая улица

Еділ көшесі

43

 Ул.Николаевская

Есет Тоқсанов атындағы көше

44

 Ул.Анапская

Академик Ғ.Бияшев

45

8 ш/а

Бәйтерек

46

Новая улица (в мкр «Бәйтерек»)

Өркен

47

м/н Бәйтерек

Нұр көшесі

48

м/нБәйтерек

Қайнар көшесі

49

м/н Бәйтерек

Таңшолпан көшесі

50

м/н Бәйтерек

Арай көшесі

51

м/н Бәйтерек

Береке көшесі

52

м/н Бәйтерек

Сымбат көшесі

53

м/н Бәйтерек

Бастау көшесі

54

м/н Бәйтерек

Үркер көшесі

55

Новая улица в микрорайоне Северо-Восток

Жігер көшесі

56

6 м/н

Д.А.Қонаев атындағы шағынаудан

57

Ул.Свердлов

Ғ.Құрманғалиев көшесі

58

Ул.Долинная

Б.Молдашев көшесі

59

Ул.Алтайская

Ш.Артығалиев көшесі

60

Ул.Вальковая

С.Ақмурзин көшесі

61

Ул.Дарьинская

С.Ғұмаров көшесі

62

Ул.Железнодорожная

Н.Сдықов көшесі

63

Ул.Лиманная

Қ.Миханова көшесі

64

Ул.Крылатская

М.Бутин

65

Ул.Макетная

М.Есламғалиұлы көшесі

66

Ул.Крестьянская

Р.Егізбаев көшесі

67

Ул.Садовая

С.Дауымов көшесі

68

Ул.Соболевская

К.Меңдәлиев көшесі

69

Ул.Архитектурная

Кеңес Одағының батыры Г.Рамаев көшесі

70

Ул.Взлетная

Кеңес Одағының батыры Ф.Волков көшесі

71

Ул.Кооперативная

Кеңес Одағының батыры И.Зрелов көшесі

72

Ул.Высотная

Кеңес Одағының батыры Е.Ниетқалиев көшесі

73

Ул.Дружная

Кеңес Одағының батыры Г.Наумов көшесі

74

Ул.Кавказская

Кеңес Одағының батыры А.Гребнев көшесі

75

Ул.Казахстанская

Кеңес Одағының батыры С.Жақсығұлов көшесі

76

Ул.Кирпичная

Кеңес Одағының батыры И.Куличев көшесі

77

Ул.Котельная

Кеңес Одағының батыры Н.Чуриков көшесі

78

Ул.Низовая

Кеңес Одағының батыры И.Мордасов көшесі

79

Ул.Меховой комбинат

Кеңес Одағының батыры В.Тарасенко көшесі

80

Ул.Раздольная

Кеңес Одағының батыры М.Абдолов көшесі

81

Ул.Сенная

Кеңес Одағының батыры Қ.Ахмиров көшесі

82

Ул.Районная

Кеңес Одағының батыры А.Чурилин көшесі

83

Ул.Столбовая

Кеңес Одағының батыры Н.Видяшев көшесі

84

Ул.Элеваторная

Кеңес Одағының батыры А.Коровин көшесі

85

Ул.Ясеневая

Кеңес Одағының батыры Н.Черненко көшесі

86

Ул.Чичерная

Кеңес Одағының батыры А.Стрижаченко көшесі

87

Ул.Тепловая

Кеңес Одағының батыры П.Садомсков көшесі

88

Ул.Щорс

Кеңес Одағының батыры Е.Орақбаев көшесі

89

Ул.Черноморская

Кеңес Одағының батыры Б.Хитев көшесі

90

Ул.Футбольная

Кеңес Одағының батыры Г.Чумаев көшесі

91

Ул.Коммерческая

Кеңес Одағының батыры А.Тихоненко көшесі

92

Ул.Коммунальная

Кеңес Одағының батыры Г.Шевцов көшесі

93

Ул.Новая

Кеңес Одағының батыры Г.Губаров көшесі

94

Ул.Огородная

Кеңес Одағының батыры Н.Әбдіров көшесі

95

Ул.Нижегородская

Кеңес Одағының батыры Х.Доспанова көшесі

96

Ул.Монетная

Даңқ орденінің толық иегері М.Шамов көшесі

97

Ул.Равнинная

Даңқ орденінің толық иегері А.Балашов көшесі

98

Ул.Фруктовая

Даңқ орденінің толық иегері А.Ковалев көшесі

99

Ул.Тупиковая

Даңқ орденінің толық иегері Қ.Имашев көшесі

100

Ул.Инструментальная

Даңқ орденінің толық иегері В.Захаров көшесі

101

Ул.Чувашинская

Даңқ орденінің толық иегері Б.Мұхамбетов көшесі

102

Ул.Космическая

Ш.Айталиев көшесі

103

Ул.Камышинская

Ш.Жексенбаев көшесі

104

Ул.Объездная

Алаш көшесі

105

Ул.Парковая

Қ.Рысқұлбеков көшесі

Подождите, идет загрузка ...